آموزش نحوه کار با شبکه های Web Hosting و P2P

سلام دوستان!  این مقاله مفیدی به نظر میاد. 
در ارتباط با فعالیت های دانلودی و آپلودی شما!!نیشخند
حتما دانلود کنید. مخصوصا کسایی که دنبال ای بوک  هستند - ضرر نداره!

نام کتاب: 
آشنایی و آموزش نحوه کار با شبکه‌های Web Hosting و P2P 
لینک دانلود از  4shared:

http://www.4shared.com/file/67886729/e5dfefaf/IgImAxWHP2PPDF.html

شرح: در این پی دی اف مفاهیم مخصوصا مربوط به فایل هاستینگ  و وب هاستینگ(میزبانی وفراهم آوری! فایل و شبکه نیشخند )  و به اشتراک گذاری فایل و انواع روشهای دریافت و ارسال فایل در شبکه *به زبان کاملا ساده* معرفی و آموزش داده شده است!


همچنین چند سایت مرتبط با فعالیت های مربوط به اشتراک گذاری فایل از جمله* Rapidshare *و,* 4shared *معرفی و توضیح داده شده اند!

ضمنا شما در این متن با چند نرم افزار مفید مرتبط با موضوعات فوق آشنا خواهید شد.

به همراه چندین لینک و آدرس مفید جهت دانلود برنامه های مورد نیاز یا فایل های راهنما ویا توضیحات بیشتر در خصوص آنها.

با تشکر قبلی از پدید آورنده ی این پی دی اف

شاد باشید

نویسنده: محمد

مدAlbert Einsteinیر وبلاگ: با تشکر!

پ.نHello: حتما بخونید.Glasses پاسخ تمامسوالات شما در زمینه bit torrent و سایر روشهای دانلود و آپلود. مطلب روان و جذاب نوشته شده. من در یک ساعت و نیم همه اش رو خوندم.مژه

/ 8 نظر / 46 بازدید
محمد

من یادم نمیاد گفته باشم :" با تشکر! " ! [نیشخند][نیشخند][نیشخند]

مدیر وبلاگ

راستی این هم عکس مدیرجان(آی.ای. i.e.[نیشخند] خودم) هست که همونطور که می بینید اینشتین شبیه من بوده[نیشخند]

فرشته

عاااااااااااااالی بود. حتما بخونیدش!!

فرشته

کامپیوترهایی که فقط دانلود می کنند و چیزی به اشتراک نمی گذارند زالو نامیده می شوند[خنده] خیلی جالب بود. توضیحات مربوط به P2P خیلی جالب بود. سه چهار سال پیش با emule و utorrent کار کردم. ولی هیچوقت درست نمی فهمیدم چرا فایلها رو تکه تکه دانلود و آپلود می کنه و اینکه چرا باید در ازای دانلود فایلها خودم هم یک سری فایل به اشتراک گذاشته باشم! اصلا سیستمش برای گیج کننده بود. خیلی عالی بود. یک عالمه سوالاتم جواب داده شد.

فرشته

راستی سایت hotlinkfiles دیگه کار نمی کنه. رفتم تو فکر که فایلهای خصوصی رو با utorrent اشتراک بگذارم. من که همیشه سیستمم آن هست! یه چیز جالب دیگه اینکه دقت نکرده بودم رپیدشیر هم امتیازیه! اما یه چیزی رو توی صفحه 39 قبول نداشتم که گفته فقط Getright امکان کنسل کردن و دانلود با مروگر رو می ده. به نظر من اکثر دانلود منیجر ها مثل flashget این امکان رو می دن!

فرشته

راستی خیلی دلم می خواست یک مثال ملموس تر از شبکه ad hoc ببینم. خیلی جالب بود. بیت تورنتی که خیلی وقته می شناسم یک شبکه ad hoc هست!

پسته

خودمونیم انیشتین بیشتر شبیه من نبوده ؟؟!![سوال] نکنه ما دوتا خواهران غریبیم ؟؟؟؟؟؟!!![نیشخند]

محمد

با پسته چرا پشت سر من حرف میزنید؟؟![نیشخند][نیشخند][قهقهه] راستی جناب "پ.ن" کی هستن؟ به ما هم بگید! بنده خدا همش دست تکون میدن اونجا تو وبلاگ! خسته نشن یوقت!! [نیشخند] راستی گفتید دنبال یه مدیر میگردید واسه وبلاگ؟؟.بذارید ببینممممم.... الآن داره کم کم یاااادم میاااااد گفته باشم باتشکر!![نیشخند]