عحب از وفای جانان که عنایتی نفرمود/|\نه به نامه ای پیامی نه به خامه السلامی

سلام به همه ی دوستان گلم

از آنجایی که خانم اعلمی فر در پستهای اولیشون یعنی زمانی که دانشگاه صنعتی بودند ، اخبار دانشگاه رو منعکس می کردند من هم گفت برای خالی نبودن عریضه یه خبری چیزی ردیف کنم.

القصه یه خبر با کلاس گیرم اومد.

پروفسور jozef modelski مسول ناحیه ی 8 ieee اومده بودند دانشگاه ما  برای ارائه یک مقاله در مورد آنتن و صحبت پیرامون ieee من یه هفته بود تو نخ این بودم که چجوری می تونم برم تو این کنفرانس شرکت کنم با خودم گفتم وقتی آدم به این مهمی میاد که دیگه جا برای من و امثال من باقی نمی مونه ، نا سلامتی من هنوز صفرم آزاد نشده و کلی استاد و دانشجوی دکترا و ارشد و خونه پرش دیگه سال بالایی های کارشناسی هستند که بروند و این سالن کنفرانس فسقلی دانشکده رو پر کنند . این شد که طرح یک عملیات استرات‍‍ژیک رو ریختم و اول از همه طی یک عملیات انتحاری از کلاس دکتر شیرانی زدم بیرون و به تاخت رفتم سمت دانشکده و در ضمن بگم یه هفته ریشامو نزدم بلکه سال بالایی به نظر بیامشیطان.

رسیدم جلوی در سالن عجب جمعیتی .......تا جایی که چشم کار می کنه......چی؟.......چی؟....صندلی خالی بود حالا بزرگترین مشکلی که جلوم بود انتخاب صندلی بودنیشخند اون موقع که من رفتم یعنی 5 دقیقه بعد از زمانی که قرار بود شروع بشه 20 نفر هم نبودند پروفسور معلم که نمی دونم آنتن به چه کارشون میومد دکتر برجی جناب استاد دکتر مدرس عزیز و دکتر زید آبادی نژاد فکر کنید چه شود ... از اونجایی که ممکنه من با این اساتید معزز در آینده درس داشته باشم گزارش ما وقع را به طور سانسور بیان می کنم که انشالله ببخشید.

پروفسور اول خودشونو معرفی کردند و در همین حین بود که صدایی که دریل و چکش و... بلند شد...نمیدونم چه بلایی دارند سر دانشکده میارند که هر روز همین وضعه .. پروفسور بابت صدای ناهنجار عذر خواهی کردند (عجب مرامی گذاشت ها.. ) حالا دیگه همه به صدا عادت کرده بودند و پروفسور هم یک سری نمودار از فعالیتهای انجمن نشون داد که صدای بلندگو خراب شد در اینجا بود که دکتر برجی از جا پرید و بلندگو را از ایشان گرفت و به آمپلی فایر نزدیک کرد که صدا قطع شد حالا چه سری تو این کار بود ؟ الله اعلم؟ دوبار پروفسور عذر خواهی کرد در ضمن در دفعات بعدی که این مشکل پیش اومد دیگه خود ایشون یاد گرفته بود چی کار کنه نیشخند

بعد از قسمت اول نوبت به ارائه مقالشون رسید که بنده هیچی حتی یه ذره کوچیک هم نفهمیدم (اگه فارسی هم می گفت نمی فهمیدم چه برسه به انگلیسی) البته خدارو شکر پاورپوینت پر از عکسهای جالب بود که من خیلی حال کردم (خوب چه کنم شعورم در همین حده دیگهنیشخند)

در طول برنامه تنها فردی که هم با دقت گوش میداد و هم می فهمید پروفسور چی داره میگه دکتر برجی بود . تازه بعدشهم کلی با هم زبان اصلی حرف زدند .

به هر وجهی که بود کنفرانس تموم شد و همه تشویقتشویقتشویقتشویقتشویقتشویقتشویق

این هم عکس پروفسور 

خودمونیما یک شبیه دکتر صدری نیست؟؟؟؟

الان من نشستم توی سایت و دارم اینا رو می نویسم و تو این فکرم که کی بشینم جزوه ی فیزیک رو کپ بنم؟

راستی سایت دانشکده ی خودمون هم غرغ اساتید محترم است برای کنفرانس ملی برق

یا علیبامن حرف نزن                                     

/ 9 نظر / 25 بازدید
فرشته

سلام بر آقای روحی خیلی عالیه خبرای صنعتی رو اینجا بنویسید. من شدیدا استقبال می کنم. خیلی هم بامزه تعریف کردید یاد خاطرات قدیم زنده شد. [لبخند]

فرشته

راستی شما املاتون چند می شده؟[نیشخند]

نامدار

سلام,ساندیس مگه نمی دادند اونجا که کسی نرفته بود؟کلا یه سری دانشجو یا در کل بشر هستند که میگند ما هیچی نخوندیم و میفتیم یا نمره ی خوبی نمی گیریم بعد می بینی که طرف نمرش توپ شده.یه سری هم هستند که اینقدر گلایه می کنند و می گند درسا خیلی سخنه و آخرش هم میفتند یا نمره ی خوبی نمی گیرند.یه سری هم مثل بنده هستن که در دسته ی خاصی قرار نمی گیرند.حالا شما جزو کدوم دسته هستین.به نظرم کلن بهتره اینقدر گلایه نکنید که درسا سخته چون خیلی زود تموم میشه و بعد دلتون واسشون تنگ میشه(شایدم نشه).باور نمی کنید از مدیر وبلاگ که لیسانزشونو گرفتن بپرسین.موفق باشین.

نامدار

یه سوال از مدیر وبلاگ دارم.اونجا هم ازین خبرا هست که هی بچه ها میگن من هیچی نخوندم و معلوم نیست که پاس کنم؟احتمالا شما از دوره ی لیسانز اونجا خبری ندارین ولی اگه خبر دارین اونجا هم کسی درسی رو میفته؟در دوره ی فوق لیسانز چه طور؟

امیر

بابا می گفتی من از تهران می اومدم م م م م چرا نگفتی زود تر ؟؟؟؟؟ ای بابا.

محمد

سلام ببخشید لیسانز که اینجا گفتین مدرک جدیده؟ فقط دانشگاه شما میده ؟ به ما هم میدن؟ اصلا چنده؟

محمد

اما لیسانز به جای لیسانس اونم تازه تو نوشتن نه تو تلفظ ... ولش کن خواستم بگم از بازدید کننده های پرو پا قرصت شدم اسم وبلاگت تو favorites دو سه تا از کامپیو تر های سایت دانشگاه که دیگه کامپیوتر شخصیم شدن addکردم موفق باشی

محمد

سلام من برق در tju میخونم ورودی 87 چشمت روز بد نبینه رفتم وبلاگ استادمون دو تا لینک گذاشته آموزش مطلب و پروتئوس زیرش نوشته بچه های عزیز سلام تا هفته آینده باید یاد بگیرین که تمرین میدم بهتون به نظرت میتونم یک هفته ای یادبگیرم ؟ داره اشکم در میاد[اضطراب][گریه]

محمد

خسته شدم آموزش کامل نیست اگه لینکی داری برام بذار فکر کنم نرم افزارش خرابه [دروغگو]حالا میخواد به اونا که 12 سال روش کار کردن بر بخوره اخه من یه مقاومت با یک منبع جریان 12 آمپر وصل میکنم آمپر متر میزارم 6 آمپر نشون میده خوب داره کل قوانین رو زیر سوال میبره دیگه غیر اینه؟