معرفی مدیریت جدید وبلاگ

با سلام

بدین وسیله مدیریت جدید وبلاگ معرفی می گردد!

از این لحظه تا اطلاع ثانوی (!!نیشخند)مدیریت وبلاگ،جناب آقای محمد ، هستند که لطف کرده و این زحمت رو پذیرفتند.

مراتب تبریک و تسلیت خود را از همین جا به ایشان ابراز می داریم.

-------------------------------------------------------

* با اجازه مدیر محترم(اصلی) من این مطلبو ویرایش کردم! نیشخند

/ 10 نظر / 8 بازدید
محمد

نه خواهش میکنم! چرا تسلیت؟ مدیرررررر می شوییییییییییییمممممم!

پريسا

منم مراتب تبريكم را اعلام مي كنم.

فرشته

سلام ای بابا دوباره که زحمتا رو انداختین به دوش من[نیشخند][نیشخند] اخه نمیگین من هرهفته باید تنهایی برم خرید کمرم درد می کنه[ناراحت] تنها چیزی که اینجا اعصابمو خورد می کنه تنهایی لباس خریدنه[ناراحت]

پسته

چرا فرشته ؟؟؟؟؟!!! چی شد یه دفعه ای ؟؟؟!!!! [ناراحت] البته مستر محمد مبارکه !! [نیشخند]

پسته

[نیشخند] تقریبا فهمیدم ... اخه این پست پایینی رو نخونده بودم ... یه دفعه ای که تو sie نظر فرشته رو دیدم موندم !!! در هر حال ایشالا به سلامتی مستر محمد ... گلدونا یادتون نره ها !![نیشخند]

فرشته

واااااااااااااااااااااااا چرا همه نویسندگان و مدیران جدید میاورند؟[نیشخند] سلام تبریک[گل]

محمد

راستی اینو هم اضافه کنم که نظرهای خصوصی رو که لازمه حتما خود ایشون (مدیر محترم اصلی!) جواب میدن . همچنین است پاسخ نظراتی رو که در حوزه ی اطلاعات بنده نیست. در اینجا هم اضافه میکنم حقوق نظر خصوصی دهندگان کاملا محفوظه! از تمام نظرات و پیشنهادات سازنده هم استقبال میشه. ممنون از تمام دوستانی که نظر میدن. و بازدید میکنن.

فرشته

من یک نظر اینجا دادم تایید نشده. تا جایی که می دونم خصوصی هم نبود؟! پاسخ: ممنون از نظر شما! آها نه اینکه خودم بودم! این دفعه اول نیست که از خودتون تشکر می کنین!!

فرشته

خیلی جالبه. خیلی زرنگید! اون نظری که تایید نکرده بودید رو جواب ندادید که معلوم نباشه کی تایید کردین!!!!!!![خنده][قهقهه][قهقهه] راستی هر دفعه که می آیید توی پرشین بلاگ حتما تا صفحه سه نظرات رو چک کنید. بعضی وقتها من نظرات جدیدی در سومین صفحه می جُستم!!