چشمک زن با استفاده از ۸۰۵۱(بحثی در مورد وبلاگ)

اين هم فايل عکس مدار هست که با استفاده از لينک زير می تونيد دانلود کنيد:

شکل مدار چشمک زن با ۸۰۵۱ 

/ 9 نظر / 7 بازدید
موج

تازه کشف کردم چه وبلاگت باحاله .حتما سعی می کنم بهش سر بزنم!خسته نباشی.

فرشته

ممنون.خوشحالم می کنی.(کشف بزرگی کردی ها!)

منتقد

سلام... من خيلی وقته که به وبلاگت سر می زنم.مطالبی که توش می نويسی خيلی مفيده.اما احساس می کنم با اينکه خيلی زحمت می کشی اون قدر که بايد طرفدار نداری!چرا؟؟خودت تا حالا بهش فکر کردی؟ وبلاگهای مثل وبلاگ تو خيلی کمه.(که فقط مطالب علمی بنويسند)می دونی کسی خيلی به اين طور مسائل اهميت نمی ده.کسی حاضر نيست خيلی برای نوشتنش وقت بذاره!!اميدوارم که منظورم رو فهميده باشی! من باز هم می يام خيلی حرفا دارم.چون خيلی از وبلاگت خوشم اومده اينا رو می گم!

فرشته

سلام جناب منتقد! خيلی ممنون که اين قدر به فکر وبلاگ من هستيد.واقعا خوشحال شدم.ولی متوجه انتقادتون نشدم. درواقع منظورتونو نفهميدم.من منتظرم بقيه حرفاتون رو هم بشنوم... کسی به اين مسائل اهميت نمی ده؟؟منظورتون چيه؟

منتقد

فکر می کردم زودتر از اينها جوابمو بدی...واقعا متوجه حرفم نشدی؟خيلی خب برای اينکه متوجه بشی من يه پيشنهاد دارم: تموم کسايی که به اين وبلاگ بيشتر از دوبار اومدين لطف کنين و اينجا کامنت بذارين.هيچی هم لازم نيست بگيد.فقط بگيد که اقا ما هستيم! به زودی منظورمو می فهمی!

فرشته

از اينکه نتونستم مدتی به وبلاگ سر بزنم واقعا معذرت می خوام.سرگرم امتحانات بودم. وبلاگ شمارنده داره و مشخصه که چند نفر ازش بازديد می کنند!(اگه منظورتون این بود.) با این حال من هم دوست دارم آماری از افرادی که چند بار به وبلاگ اومدند داشته باشم. منتظرم...

مينا

من مرتب به اين وبلاگ سر می زنم و توی فيوريتس گذاشتمش.اما تازه اينجا رو ديدم.اين طوری که کسی نمی فهمه.حداقل توی يکی از پست هات بنويس بيان به اينجا سر بزنن.تازه چرا دیگه پست نمی دی. در ضمن آقا يا خانم منتقد فکر نمی کنی داری خيلی تند می ری؟با اين کار جز اينکه مارو از مطالب خوب اين وبلاگ محروم کنی کار ديگه ای نمی کنی

پريسا

من تقريبا هر روز به اين وبلاگ سر می زنم. منم با شما موافقم.معمولا افراد به يک چنين وبلاگهايی زياد توجه نمی کنند.

هاله

خيلی باهاله.مطالب خيلس اموزنده هست.افرين بر تو دوست عزيزم