معارفه دانشکده برق!

من واقعا نمی دونم در مورد دکتر صدری چی بگم از بس مرد بزرگیه .

یکشنبه شب معارفه بود دکتر صدری یه جمله بسیار زیبا با استناد به قرآن گفت که به نظر من خیلی حرف زیبایه . دکتر گفت :زیبا ترین لحظات زندگی همان لحظاتی است که می فهمیم و این خوشی با هیچ خوشی دیگری قابل مقایسه نیست.و همچنین گفت:من آن لحظاتی واقعا حس فهمیدن میکردم که روحم پاک بود و آلوده نبودم.

اگر چه شنیدن این جملات تز زبان دکتر حس وحال دیگه ای داره و لی اگه به من بود دوست داشتم اینو با آب طلا بنویسن بزنند دم در دانشکدهقلب

یه موضوع بی ربط:

از دوستان و سروران عزیز خواهش می کنم نظراتشونو در مورد میکروکنترلر های arm بنویسند برای اینکه وقتی از دکتر صدری سوال کردم که بهتره avr , pic,8051را حرفه کار کنیم یا arm را متوسط کار کنیم گزینه ی اول رو ترجیح دادند من که خودم به بد بختی یه سری مطلب در مورد arm جور کردم و از اونجایی که امکاناتش بسیار زیاد واقعا نمی تونم ازش بگذرم خلاصه که خیلی گیج شدم.خلاصه این که اگه تصمیم گرفتم ادامه بدم نتایج کار را تو وبلاگ می گذارم تا بقیه هم حال کننچشمک

/ 33 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسیم

سلام چون شما رشتتون برق هست این سوال رو می پرسم.تبلیغی اینجا دیدم http://www.melatshop.com/wizzit.htm در مورد مو کن هست که ادعا میکنه با کمک امواج مغناطیسی موهارو بدون درد می کنه.آیا این واقعیه.اگه آره به بدن آسیب نمیرسونه؟یه سوالم در مورد انتقال اطلاعات توسط بدن انسان به جای سیم هست مثلا از دوربین به لپ تاپ توسط دست ها که جریان و قضیش چیه؟خودمون می تونیم درستش کنیم؟

ناهید

سلام به نظر شما چرا در قرآن ارثیه ی زن نصف مرد گذاشته شده است؟با دمکراسی تناقض نداره؟این که میگن نمیشه یه آیه مثل قرآن آورد چه قدر صحت داره؟مثلا "روزی که جهان پر از زنان مردنما می شود و آنروز همیشگی نیست"( یه آیه ی اختراعی که البته این ترجمه به فارسیش بود)

محمد

برداشت شخصی ممنوع! [نیشخند] [خنده] - ولی مشخص بودش که اون نظر دوم مرتبط با یه نظر دیگه از من در قسمت پایینتره ها.

محمد

بازم سلام راستی در این آدرس توضیخ مختصری در مورد تاریخچه ی زبان در ایران رو میتونید پیدا کنید: http://www.chn.ir/news/?section=1&id=22941 ... مي‌توانيم روند شكل‌گيري "زبان فارسي" كه امروزه با آن صحبت مي‌كنيم به طريق زير در نظر بگيريم: زبان هند و اروپايي ـ ايراني باستان ـ فارسي باستان ـ فارسي ميانه و فارسي دري... ... در آغاز دوره اسلامي، زبان پهلوي اشكاني از رونق افتاد و جاي آن را فارسي گرفت... زبان فارسي: در سده‌هاي اول و دوم هجري زبان علمي ايرانيان مسلمان زبان عربي بوده است. ايرانيان غيرمسلمان چونان گذشته، زبان ‌هاي فارسي ميانه و پهلوي اشكاني و سغدي و خوارزمي را به كار مي‌بردند. از سده سوم هجري با تأسيس دولت صفاريان، ايرانيان مسلمان زبان فارسي را كه به فارسي دري معروف شده بود به كار گرفتند و آن را با الفباي عربي نوشتند. اين زبان جديد اگرچه از نظر قواعد دستوري اختلاف چنداني با فارسي ميانه نداشت اما از جهت تغيير آواها و واژگان تغيير كرده بود. ...

علی

سلام , یه سوال نسبتا تکراری دارم.north eastern university رو بهتره نورس ایسترن تلفظ کنیم یا نورت ایسترن.و اینکه چه طوری می تونم بفهمم چه فرق بین (o ) آمریکایی و بریتانیایی وجود داره؟مثلا در لغت home. با کدوم سایت یا کتاب یا هر چیزه دیگه میشه اینو فهمید؟

نسیم

سلام.حالتون چه طوره؟فکر می کنید قانون copy right رو چه جوری میشه رعایت کرد مخصوصا در زمینه سینما , موسیقی و نرم افزار.یکی از ایران چه طوری می تونه نسخه ی اصل خریدار بکنه.اگه راهی باشه چه طوری دلش بیاد بالای 100$ پول windows بده؟من شنیدم که مردم کشورای پیشرفته هم مثل آمریکا و کانادا خیلیهاشون نسخه ی اصل نمی خرن؟یعنی اینجوری 90% ایرانیها و اکثر مردم دنیا دزد هستن تو این زمینه یا مشکلی نداره؟اگه اکثرا نسخه ی اصل نمیخرن درآمد بالای این شرکت ها از کجا هست؟چه چیزی سبب میشه که یکی نسخه ی اصل رو بخره؟

نسیم

نگفتین اینhttp://www.melatshop.com/wizzit.htm واقعی هست یا فقط تبلیغاتی هست؟

نغمه

ببخشید کلا رشته ای هست مخصوصا تو رشته های مهندسی که از نظر بهترین دانشگاه تو آمریکا نباشه و تو یه کشور دیگه باشه؟ مثلا رشته برق که mit هست.

فرشته

سسسسسسسسسسسسسسلام هم اسم نازم خوبی؟ [ماچ]

محمد حسین

از قول یکی از باز دید کنندگان""یه موقع خدای نکرده بهتون فشار نیاد انقد که مطالب جالب می ذارید چرا به روز نمی کنید وبلاگو ؟؟؟ بابا یه کتابی چیزی بذارید رو سایت استفاده کنیم""[کلافه] آخه من چی بگم؟ 32تا نظر تا حالا دادید یکی هم به مطلبی که نوشتم ربط نداره. مطلب بنویسیم که خودمونو ضایع کنیم؟ این مطلب را هم تو نظرات نوشتم که اگه مدیر محترم نخواستند تایید نکنند